Poradna

Poraďte se s odborníkem! Zajímá Vás, jaký doplněk stravy anebo alternativní metoda je pro Vás nejúčinnější a přitom bezpečná? Rádi Vám pomůžeme. Poraďte se přímo s naším odborníkem anebo si informace vyhledejte v naší databázi.


 • Online poradna

  Potřebujete poradit ohledně výběru vhodného přírodního produktu anebo alternativní metody? Rádi byste své zdraví podpořili komplexně a chcete začít již dnes? Investujte moudře do svého zdraví. Neváhejte a objednejte se v naší online poradně zdarma již dnes.


  Více informací

 • Alternativní metody

  Prozkoumejte, jak nejčastěji používané alternativní metody v České republice fungují, s čím Vám mohou pomoci a co Vás během sezení čeká. Dopředu si zjistěte, zda je terapeut kvalitní a zda může mít daná metoda nějaké nežádoucí účinky, kterým můžete předejít.


  Více informací

 • Přírodní látky

  Prozkoumejte, jak nejčastěji používané přírodní látky v doplňcích stravy v České republice fungují, s čím Vám mohou pomoci a čím Vám naopak mohou ublížit. Zjistěte si, kde je nakupovat a od koho si nechat poradit, abyste dosáhli maximálního účinku a vyvarovali se nežádoucím účinkům.


  Více informací

© 2013 - 2023 Farmaceutická fakulta UK v Hradci Králové, Heyrovského 1203, 500 05 Hradec Králové, Česká republika